Gry losowe

Gry hazardowe to gry losowe. Nie mogą więc być przewidywalne, ani stwarzać możliwości regularności. To warunek, aby były legalne i dostępne dla graczy. O ile w stacjonarnych automatach użytkownicy bez problemu są w stanie uwierzyć w przypadkowość wypadających symboli, o tyle gry dostępne w internecie już do nich tak nie przemawiają.

Prawda jest taka, że automaty hazardowe dostępne w internecie są jeszcze bardziej bezpieczniejsze i częściej sprawdzane niż te stacjonarne. Poddawane są stałym kontrolom, które wyłapią nawet najmniejszy błąd w ich działaniu. W takiej sytuacji gra natychmiast jest wycofywana z oferty kasyna. Nie ma innej opcji – gra na automatach online musi być losowa.

Standardem w obsłudze internetowych kasyn stały się pewne systemy, które mają zapewnić graczom bezpieczeństwo. Tak też jest w tym temacie. Losowość gier gwarantuje tak zwany Random Number Generator, w skrócie RNG. To nowoczesne urządzenie, które jest odpowiedzialne za przypadkowe generowanie nowych numerów; te padają więc losowo. RNG odpowiada też za kontrolę działania każdej z rolek w automacie. Random Number Generator również podlega kontroli i zewnętrznym audytom. Wystąpienie jakiegokolwiek błędu jest praktycznie niemożliwe i od razu wyłapane. 

Losowość gier hazardowych gwarantuje też niemożność przewidywalności czy systematyczności układów w grze. To powód, dla którego każde oszukanie systemu jest z góry skazana na niepowodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *