Ultra Hot 777

Ultra Hot 777 – to owocówka i gra siódemka w jednym. Jej budowa oparta jest tylko na 3 bębnach, a i tak dostarcza dużo pozytywnych emocji podczas gry. Szczególnie, gdy gracz wylosuje układ składający się z trzech liczb 7. Wygrana wyniesie wtedy 150-krotność postawionej stawki za spina.

Ale nie tylko siódemki wygrywają. Trafienie popularnych owoców również zapewni, często niemałą wygraną. Na ekranie gracz znajdzie śliwki, pomarańcze, cytryny, wiśnie, ale też gwiazdy, symbol X oraz napis BAR.

Pieniężna nagroda zostanie naliczona w sytuacji, gdy na ekranie znajdą się trzy takie same symbole obok siebie. Jak wspominaliśmy, najlepiej, aby były to siódemki. Zaraz po nich największe wygrane gwarantuje ułożenie układu z gwiazdek, a następnie owoców. Owoce owocom nie są równe, a żeby dowiedzieć się dokładnie, ile maszyna wypłaci za układ wystarczy zajrzeć w opcjach gry do tabeli z wypłatami.

Ultra Hot 777 oferuje też funkcję gamble, czyli ryzyka, która pozwala na podwojenie wygranej. Wirtualny krupier wykłada na stół kartę, a gracz ma za zadanie odgadnąć, jaki kolor będzie miała kolejna odkryta karta. Jeśli trafi – podwoi wygraną i może gracz dalej.  gracz może albo grać dalej, albo skończyć i wpłacić wygraną na swoje konto. Jeśli natomiast nie zgadnie koloru jego wygrana przepada.

Gotowy na zabawę? Rozpocznij ją z Ultra Hot!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *